Potápěcí celoobličejová maska/brýle se šnorchlem růžová L/XL + adaptér GoPro BN1

Kód: SED-5540 RU_1
790 Kč –30 %
Potápěcí celoobličejová maska/brýle se šnorchlem růžová L/XL + adaptér GoPro BN1
790 Kč –30 % 550 Kč
SKLADEM k odběru (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Potápěcí celoobličejová maska se šnorchlem Sedco
Revoluční maska na potápění umožňuje zcela nový zážitek u vody. Maska se nezamlžuje, vyniká dokonalým těsněním a umožňuje 180° pohled. To u běžných masek nikdy nebylo možné. Přes šnorchl se navíc nedostane voda, popruh je elastický a nastavitelný. Maska je také vybavena upevněním pro GoPro kameru. Maska je vhodná pro muže i ženy. Velikost masky je uvedena v obrázku. Samozřejmostí je výběr z několika barev.
Tato maska na potápění je tvořena z plastového rámečku, jehož součástí je těsnění z vysoce kvalitního antialergenního silikonu. Jasnou výhodou je jejich univerzálnost a přizpůsobivost všem tvarům obličeje tak, aby Vám jejich používání bylo maximálně pohodlné. Naše celoobličejové masky se také chlubí svým skvělým těsněním, díky nahuštěnému silikonovému zpevnění. Pro nasazení masky stačí pouze přetáhnout přes hlavu 2 široké natahovací pásky. Tyto pásky lze snadno délkově nastavit tak, aby Vás netlačili a nošení masky pro Vás bylo maximálně pohodlné.
Jednou z dalších skvělých výhod této masky je její odmlžovací schopnost. Tohoto maska dosáhne díky mnoha ventilům, rozmístěným na masce. Na nejnižším bodě masky najdete také vypouštěcí ventil. Tento ventil slouží k odvodu vody v případě, že dovnitř masky z nějakého důvodu voda dostane. Tady stačí pouze zvednout hlavu nad hladinu nebo přímo ve vodě energicky vydechnout a nežádoucí voda odteče. Nezkreslený výhled zajišťuje konstrukce s minimálním vnitřním objemem a proti slunečnímu svitu mírně zabarvený visor z vysoce kvalitního odolného polykarbonátu. Jasnou výhodou oproti běžným maskám je také 180° rozhled. Co se týče vzduchu, tak si starosti rozhodně dělat nemusíte. Tento odjímatelný šnorchl, se systémem o vysoké spolehlivosti, zabraňuje vniknutí vody a stará se o přívod i odvod dostatečného množství vzduchu. V neposlední řadě, maska Sedco je vybavena také adaptérem na akční kameru GOPRO. Její celkový transport je naprosto snadný, díky možnosti složení a přepravy v transportním pytlíku. Celoobličejové masky Sedco dodáváme i ve více barevných variantách.

Technický popis: 
- Výrobce: Sedco
- Hypoalergenní
- Vysoká odolnost
- 180° rozhled

- Neprosakuje
- Vypouštění vody pouhým zakloněním hlavy
- Sklo: polycarbonát 
- Originální design

- Složitelný šnorchl pro snadný přenos
- Baleno v síťové tašce
- Kvalitní pevný silikon, který se přizpůsobí vašemu obličeji
- Nezamlží se
- Nastavitelné pásky k obličeji
- Adaptér na akční kameru GOPRO
 

Doplňkové parametry

Kategorie: POTÁPĚNÍ
typ/barva: Velikost L/XL + Adaptér na GoPro

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: