Touring paddleboard

Kód: MER32075
13 490 Kč
SKLADEM (1 ks)
Rychlejší model vhodný pro delší vyjíždky na klidné vodě, s max. nosností do 150 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nafukovací paddleboard 2W Touring je vyroben kvalitní výrobní technologií drop stitch – double layer zajišťují tuhost, pevnost a stabilitu, odolnost vůči poškození – prověřeno našimi půjčovnami. Nafukovací paddleboard snadno nafoukneme dvoucestnou pumpou / cca. 10 min. / a také po vyfouknutí během cca. 5 min. složíme do přepravní tašky – batohu – viz. obrázek. Tvar je aerodynamický, podobný závodním paddleboardům – zajišťující minimální odpor vody při pádlování na vodě. Je velice rychlý, ale stabilní. 1× odnímatelná ploutev, dobře drží směr. Je stabilní díky větší šířce a objemu paddleboardu. Na špičce plováku jsou gumy pro upevnění voděodolného bagu , ve kterém můžeme přepravovat svačinu, pití doklady apod.. Doporučený tlak při nafukování 15–20 Psi. Vhodný pro začátečníky a pokročilé.

Tento typ plováku je výborný pro delší projížďky. Při jízdě na tomto typu se budete cítit jako Robinson při objevování nových míst, zákoutí či zátočin, do kterých by jste se za normálních okolností nikdy nepodívali. Do vodotěsného bagu připevněného na špičku paddleboardu si dáte malé občerstvení či jiné cennosti a můžete vyrazit za dobrodružstvím. Vhodný pro delší vyjížďky na klidné vodě. Jsou delší a užší, mají i užší špičku, jsou rychlejší, s větším výtlakem. Jízda má tak více sportovní charakter. Nosnost až 150 kg. Na špičce jsou flexibilní gumy na připevnění vodotěsného bagu 2Wsports. Paddleboard Touring je dodáván spolu s přenosnou taškou 2Wsports, pojistným popruhem, kvalitní nafukovací pumpou, opravnou sadou a jednou středovou ploutví.

Technické parametry:
- rozměr: 381 x 76 cm
- výška desky: 15 cm
- výtlak: 350 l
- maximální zatížení: 150 kg
- hmotnost paddleboardu: 11,95 kg
- materiál: PVC
- technologie: double layer

Společnost 2W Sports také nabízí možnost půjčení svých paddleboardů pro team-buildingy, kurzy či výlety (https://www.2wsports.cz/clanek/39). Možnost zapůjčení lze domluvit s panem Mgr. Petrem Čechem na telefonním čísle: +420 777 754 768 nebo +420 725 800 783.

Doplňkové parametry

Kategorie: PADDLEBOARDY
možnost kajakového sedátka: Ne
země původu: Čína
materiál obalu: 20
maximální zatížení: 150 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: